ariston/ ariston/ ariston/ ariston/
harita indesit basvuru

HOTPOİNT ARİSTON- İNDESİT TEKNİK SERVİS MERKEZİ

DOĞRU MUDAHALE PERFORMANS KAYBINI ÖNLER

İndesit teknik servisi olarak beyaz eşya ve Kombilerinizin bütün tamir işlemlerini eksiksiz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tamir ve bakımlarınızı mutlaka alanında tecrübeli kişilere yaptırmanız gerekmektedir. Unutmayınız!

Profesyonel Bakım Hizmetleri: İndesit marka cihazlarınız kullanma koşulları ve sıklığı paralelinde zamanla performans düşüklüğü yaşanması olası bir durumdur. Teknik servisimize düzenli olarak yaptırdığınız bakım işlemleri sayesinde ise bu sorunlarla karşılaşmadan, cihazlarınızı uzun vadede sorunsuz ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

İndesit Cihazlarınızı Güvenilir Ellere Emanet Edin: İndesit teknik servisimizde tamir işlemlerini gerçekleştiren bütün personelimiz gerekli belgelere ve tecrübeye sahip, anında çözüm üreten, aktif kişilerdir. Cihazlarınızda oluşan arızalanmaları geniş ve donanımlı araç filolarımızla büyük sorunlar olmaması halinde yerinde, sorun büyükse ise servis alanlarımızda tamir etmekteyiz. Zamanınızı ve bütçenizi düşünen servisimiz uygun fiyatlar ve cazip ödeme seçeneklerimizle en kısa zamanda tamir işlemlerinizi gerçekleştirecektir. TSE belgeli hizmet noktalarımız 7/24 teknik servis hizmeti ile işçilik ve yedek parça garantisi vermektedir.

Orijinal, Garantili Yedek Parça ve Aksesuar: Servisimiz depolarında bulunan bütün İndesit yedek parça ve aksesuarları orijinal ürünler olup geniş ürün yelpazelerimizle bütün ihtiyaçlarınızı en kısa sürede gidermekteyiz.

Kaliteli Hızlı ve Güvenilir Servis Hizmeti: Garanti kapsamından çıkmış cihazlarınızın her türlü bakım ve onarım işlemlerinde sizlere gerekli indirim ve ödeme kolaylıkları sunarak kaliteyi ucuza sunmanın ve sizi mutlu görmenin gururunu yaşıyoruz. Çünkü memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

Yenimahalle teknik servisi olarak Ariston ve İndesit marka cihazlarınızın tamir bakım onarım işleriniz yapılır Yenimahalle Ariston kombi tamiriniz itina ile yapılır

İndesit Servisi - İndesit Teknik servisi - İndesit Çamaşır makinası tamiri İndesit Bulaşık makinası - İndesit Kombi - İndesit Kombi tamiri İndesit Buzdolabı tamiri - İndesit Yedek parça - İndesit Servisi indesit Çamaşır makinası tamiri - indesit Bulaşık makinası - İndesit Buzdolabı Tamiri uzman kadrolarımızda zamanında ve hızlı bir şekilde giderilir.