ariston/ ariston/ ariston/ ariston/
harita indesit basvuru

HOTPOİNT ARİSTON- İNDESİT KOMBİ SERVİS MERKEZİ

DOĞRU MUDAHALE PERFORMANS KAYBINI ÖNLER

Ariston teknik servisi olarak beyaz eşya ve Kombilerinizin bütün tamir işlemlerini eksiksiz ve kusursuz bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Tamir ve bakımlarınızı mutlaka alanında tecrübeli kişilere yaptırmanız gerekmektedir. Unutmayınız!

Profesyonel Bakım Hizmetleri: Ariston marka cihazlarınız kullanma koşulları ve sıklığı paralelinde zamanla performans düşüklüğü yaşanması olası bir durumdur. Teknik servisimize düzenli olarak yaptırdığınız bakım işlemleri sayesinde ise bu sorunlarla karşılaşmadan, cihazlarınızı uzun vadede sorunsuz ve verimli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Yenimahalle teknik servisi olarak Ariston ve İndesit marka cihazlarınızın tamir bakım onarım işleriniz yapılır Yenimahalle Ariston kombi tamiriniz itina ile yapılır Ariston Servisi - Ariston Teknik servisi - Ariston Çamaşır makinası tamiri Ariston Bulaşık makinası - Ariston Kombi - Ariston Kombi tamiri Ariston Buzdolabı tamiri - Ariston Yedek parça - İndesit Servisi indesit Çamaşır makinası tamiri - indesit Bulaşık makinası Hotpoint Ariston İndesit Servisi - İndesit Buzdolabı Tamiri uzman kadrolarımızda zamanında ve hızlı bir şekilde giderilir.

Ariston Cihazlarınızı Güvenilir Ellere Emanet Edin: Ariston teknik servisimizde tamir işlemlerini gerçekleştiren bütün personelimiz gerekli belgelere ve tecrübeye sahip, anında çözüm üreten, aktif kişilerdir. Cihazlarınızda oluşan arızalanmaları geniş ve donanımlı araç filolarımızla büyük sorunlar olmaması halinde yerinde, sorun büyükse ise servis alanlarımızda tamir etmekteyiz. Zamanınızı ve bütçenizi düşünen servisimiz uygun fiyatlar ve cazip ödeme seçeneklerimizle en kısa zamanda tamir işlemlerinizi gerçekleştirecektir. TSE belgeli hizmet noktalarımız 7/24 teknik servis hizmeti ile işçilik ve yedek parça garantisi vermektedir.

Orijinal, Garantili Yedek Parça ve Aksesuar: Servisimiz depolarında bulunan bütün Ariston yedek parça ve aksesuarları orijinal ürünler olup geniş ürün yelpazelerimizle bütün ihtiyaçlarınızı en kısa sürede gidermekteyiz.

Kaliteli Hızlı ve Güvenilir Servis Hizmeti: Garanti kapsamından çıkmış cihazlarınızın her türlü bakım ve onarım işlemlerinde sizlere gerekli indirim ve ödeme kolaylıkları sunarak kaliteyi ucuza sunmanın ve sizi mutlu görmenin gururunu yaşıyoruz. Çünkü memnuniyetiniz memnuniyetimizdir.

Ariston Kombi Arıza Kodları

Ariston arıza kodları

101: Aşırı ısınma

501: Alev yok

103: Yetersiz dolaşım

104: Yetersiz dolaşım

105: Yetersiz dolaşım

106: Yetersiz dolaşım

107: Yetersiz dolaşım

111: Yetersiz dolaşım "Doldurma tuşuna bas"

601: Egzoz dumanı tahliye arızası

305: P.C.B. arızası - Elektronik kart arızası

306: P.C.B. arızası - Elektronik kart arızası

307: P.C.B. arızası - Elektronik kart arızası

607: Anakart arızası - Hava Sirkülasyonu

677: Anakart arızası - Fan arızası